My Little ImaginaerumBe the change that you wish to see in the world.

Who is that weirdo?

Publikované 25.03.2014 v 21:23 v kategórii Novinky, prečítané: 239x

Ahojte =)
Na tento blog píšem väčšinou články týkajúce sa dnešného sveta, hlbokých myšlienok, atď. Dnes som sa pre zmenu rozhodla napísať niečo o sebe - aby ste vedeli, kto vlastne sedí za tým počítačom a snaží sa vám "prehovoriť do duše".
Som navonok dosť bláznivá, stále dostanem nápad, ktorý je buď nemožný zo zákonného, finančného alebo morálneho hľadiska, ale keď sa prizriete trocha bližšie, zistíte že ako každý človek, i ja si nosím svoje problémy a nie som vždy taká žiarivá ako sa na prvý pohľad môže zdať. Veľmi rada si predstavujem svoj vlastný svet, rada si v ňom vymýšľam svoje vlastné príbehy spojené s hudbou ktorú počúvam najradšej a s udalosťami, ktoré ovplyvňujú môj život. Často zájdem i do sveta, v ktorom sa môže stať čokoľvek a je to iba na hraniciach predstavivosti - kam až dokážeme zájsť. 
Keď sme už pri hudbe - najradšej počúvam metal a rock. Samozrejme občas si pustím aj niečo pomalšie, alebo aj operu.
Tu sú moje obľúbené skupiny : 
 =) Proste som si ich musela vyvesiť aj na stenu. 

Ako som spomenula už asi dávnejšie, veľmi rada kreslím.Začala som s tým asi keď som mala 12 a pol, presvedčená o tom, že nemám talent. Dodnes som v sebe nejaký super talent neobjavila ale je dôležité robiť veci od srdca než aby sme sa mali pozerať na to, či sme talentovaní alebo nie. =)
Ďalšou vecou, ktorá sa mi páči, je Gothic štýl =) Proste sa mi páči tá temnota, a tak... ♥ Som celkovo taký "snílek". :) Jedného dňa by som veľmi chcela navštíviť Fínsko alebo iné škandinávske krajiny - domov metalu. =) Takisto milujem aj zimu, takže počasie by mi nevadilo. A jedným z mojich snov je aspoň raz v živote vidieť polárnu žiaru. Rada si prezerám a inšpirujem sa citátmi od rôznych slávnych ľudí. Jeden film mi prakticky zmenil život - Imaginaerum. Rada chodím do prírody, učím sa anglicky, nemecky a trochu i fínsky. Viac preferujem vnútornú krásu než vonkajšiu škrupinu. Tiež rada spím, spievam, tancujem keď ma nikto nevidí, spomínam, píšem príbehy a poviedky, anglické slohové práce, hrám sa s photoshopom, pomáham ľuďom, ... Veľa nečítam - ale ak áno - sú to biografie. =) mojou obľúbenou knihou je Dlhá, tŕnistá cesta z pekla od Marilyna Mansona :3
Jednou z mojich slabších stránok je to, že som príliš citlivá a človek ma ľahko dokáže položiť na zem iba nejakou maličkosťou. Alebo to, že si zvyknem ľudí pripúšťať bližšie k sebe, dovolím im spoznať ma lepšie. Neskôr to ale zvyknú využiť a znova som ja tá, ktorú to bolí. Najviac ma bolí to, ak mi niekto sľúbi, že tu pre mňa bude stále, ale neskôr odíde. 
A ešte niečo - volám sa Daniela =)
Dúfam, že tento článok nebol príliš nudný, ale chcela som sem napísať niečo aj o sebe - tak dúfam, že ste došli až sem a ak áno, tak ďakujem - dúfam, že sa v niektorých veciach zhodneme.
A nakoniec - jedna pieseň pre vás všetkých : http://www.youtube.com/watch?v=EO0p_U1w89A
Dobrú noc =)

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Kika 04.10.2014 v 08:59 Metallica,Nirvana a Guns and Roses FOREVER :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?Ak by ste mali kedykoľvek nejaké duševné, emocionálne alebo akékoľvek problémy, som tu vždy pre každého. Pokojne mi kedykoľvek napíšte na email s akýmkoľvek vašim problémom a pokúsim sa vám poradiť alebo pomôcť :) #spreadlove Email : elaniecapkovicova@gmail.com