My Little ImaginaerumBe the change that you wish to see in the world.

Útek z reality

Publikované 22.04.2014 v 22:14 v kategórii Inšpirácie, prečítané: 231x

Ahojte! =)
Znova sem tak píšem a pritom premýšľam nad tým, čo sa v poslednej dobe deje.
Určite poznáte ten pocit, keď ste sa cítili úžasne a zrazu vám dal život facku na prebratie. Opustili vás ľudia, od ktorých by ste to najmenej čakali, ktorí vám nasľubovali hory-doly a nesplnili to. Zlomené srdce bolí najhoršie. Hlavne po dvoch rokoch žitia v rozprávke.
Ku tomu vám navyše takmer nikto neverí, vlastná rodina vás má za klamára a takmer všetci vás odmietajú, pretože vy odmietate poskakovať od radosti, keď je vám do plaču. Možno sa to stalo i vám. 
Áno, viem, od takmer 15 ročného človeka s nevyrovnanou hormonálnou sústavou je to veľmi smiešne čítať... Ale občas sa život až tak smiešne nespráva. 
Preto v tieto dni hľadám niečo, čo by mi mohlo byť útechou.Pomáha mi hudba, spev, kreslenie a knihy. Útechou mi je svetlo, nádej, že jedného dňa nastane deň i pre mňa. 

Čo sa kreslenia týka, začala som kresliť viac "farebné veci". =)
A o dve z nich by som sa s vami chcela podeliť. 
Viem, že toto nevyzerá ako nič konkrétne. =) Iba ma napadlo zobrať štetec a "nakydať" na výkres množstvo farieb, ktoré by ma potešili. Uprostred je husľový kľúč... Celý obrázok som myslela tak, že som vlastne nakreslila svoj pohľad na to, koľko emócií má v sebe hudba, koľko energie dokáže priniesť a že sú v nej aj svetlé ale i tmavšie miesta, rovnako ako pocity, ktoré jednotlivé druhy a žánre hudby vyjadrujú.  ( Mala som taký slabý večer, nič lepšie ma nenapadlo. =D )

Na druhej kresbe som si dala omnoho viac záležať. Ak poznáte Nightwish, celkom iste poznáte aj Anette Olzon - ich bývalú speváčku. Tak som sa rozhodla nakresliť práve ju:
1926758_526852924092731_3738275838420197
A práve tento večer pracujem na novej kresbe - bude na nej znázornené dievča, ktoré je samo o sebe dosť nevýrazné ale má veľmi bujnú predstavivosť. =) Kreslím to iba fixkami, keďže väčšinu kresby zaberajú malé miesta, ktoré by som so štetcom pokazila. Až to budem mať hotové, určite to sem dám. =)

Dúfam, že sa vám moje kresby páčia - pre mňa znamenajú omnoho viac než iba kus papiera a farieb. Do maľovania dávam svoje srdce, dušu a vášeň.
A nakoniec vám sem dám jednu pieseň =) Vypočujte si ju, spraví vám náladu ;) 
https://www.youtube.com/watch?v=4CWhPozi7Kg

Dobrú noc prajem ! :-* A nebojte sa snívať a utekať. =)

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Kika 04.10.2014 v 07:56 Dani, NÁDHERNÉ MAĽBY !!! Bože veď tá Anette Olzon je prekrásne nakreslená. Skús porozmýšľať o tom, že si založíš kurz kreslenia :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?Ak by ste mali kedykoľvek nejaké duševné, emocionálne alebo akékoľvek problémy, som tu vždy pre každého. Pokojne mi kedykoľvek napíšte na email s akýmkoľvek vašim problémom a pokúsim sa vám poradiť alebo pomôcť :) #spreadlove Email : elaniecapkovicova@gmail.com