My Little ImaginaerumBe the change that you wish to see in the world.

Spring is coming - a new reborn is waiting

Publikované 20.03.2014 v 17:57 v kategórii Novinky, prečítané: 174x

Možno to niektorí z vás vedia, možno nie, ale dneska je jarná rovnodennosť. A cca za týždeň sa nám zmení čas - budeme síce spať kratšie, ale sme zasa o krôčik bližšie k letu. Tešíte sa? =)
Včera takisto niekde v správach vraveli, že 20.3 je medzinárodný deň šťastia. Tak pevne dúfam, že máte krásny a šťastný deň a že si ho užívate naplno. =)
Ja ho bohužiaľ nemám až taký šťastný, pretože ma mrzí pokazený Monitor a príjmačky na gymnázium, ktoré mám nabudúci utorok. Možno sem veľmi často poslednou dobou nepíšem, ale mám toho príliš veľa doma, v škole, a takisto aj sama so sebou. Hard days - even harder nights... Takže mi prosím prepáčte moju neaktivitu. 
Ale odteraz bude slnko svietiť omnoho jasnejšie. Preto sa musíme často otáčať ku slnku, aby všetky naše tiene padli za nás. ♥
Takže ešte raz vám prajem krásny deň! :)  http://www.youtube.com/watch?v=OblL026SvD4

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?Ak by ste mali kedykoľvek nejaké duševné, emocionálne alebo akékoľvek problémy, som tu vždy pre každého. Pokojne mi kedykoľvek napíšte na email s akýmkoľvek vašim problémom a pokúsim sa vám poradiť alebo pomôcť :) #spreadlove Email : elaniecapkovicova@gmail.com