My Little ImaginaerumBe the change that you wish to see in the world.

Nové kresby =)

Publikované 10.05.2014 v 22:59 v kategórii Novinky, prečítané: 240x

Ahojte =)

Zasa sa tu niekto nudil a rozhodol sa niečo nakresliť. =) A keďže tento blog je pre mňa mojim internetovým denníčkom, rozhodla som sa o tie kresby podeliť i s vami. :)
Táto vznikla v škole, presnejšie na hodine matematiky. :D Namiesto podobnosti trojuholníkov som sa rozhodla vyjadriť svoje pocity na papieri. 7.5. to boli presne 2 mesiace od môjho rozchodu a stále sa cítim ako tento medvedík - roztrhnutý, smutný, 100x zaplátaný, uplakaný a bohviečo ešte ...
Aj mňa kedysi niekto miloval, a rovnako ako ľudia vyhadzujú staré hračky keď deti vyrastú, rovnako som bola "vyhodená" i ja... ten pocit ma stále nevie prejsť a dosť ma to mrzí ...

Stále dúfam, že to raz bude dobré ... 

Inak ... bolo to kreslené s grafitom čo je asi i vidno. :)

Neskôr doma som sa zasa rozhodla venovať Pop-artu a nakreslila som zamyslenú tvár .. ani sama neviem, čo presne má vyjadrovať. =)
Neskôr som mala chuť kresliť zvieratá, tak som nakreslila divokého koňa (ktorý vyzerá akoby bol postihnutý Downovým syndrómom)  :

A nakoniec - dúfam, že ich poznáte - som nakreslila logo rockovej skupiny The Rolling Stones =) Sú úžasní, často ich počúvam. =)

Momentálne nemám veľmi veľa času, hrozia mi zlé známky na vysvedčení (kto by sa na to po príjmačkách tak trochu nevykašľal, že?! :D ) ... a tak sedím nad knihami a učím sa. Určite sem v nasledujúcich dňoch napíšem niečo viacej. :)

Dobrú noc prajem všetkým =) snáď sa vám tie kresby páčia

Danka

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?Ak by ste mali kedykoľvek nejaké duševné, emocionálne alebo akékoľvek problémy, som tu vždy pre každého. Pokojne mi kedykoľvek napíšte na email s akýmkoľvek vašim problémom a pokúsim sa vám poradiť alebo pomôcť :) #spreadlove Email : elaniecapkovicova@gmail.com